IEEE Kocaeli Üniversitesi Öğrenci Kolu yenilenen Web sitesi ile hizmetinizde. Yılları aşan kulüp kültürü ile her yıl yüzlerce yeni üyesini profesyonel hayata yaklaştıran IEEE KOU, global dünyayla etkileşimini artırmak başta olmak üzere, tam anlamıyla kurumsal kimliğini geliştirmek, üyelerine online ortamda nüfuz etmek için Web Sitesini “Computer Society” Komitesi aracılığıyla tamamen yenilemiştir.

IEEE KOU bir markadır. Bu marka 2000 li yıllardan bu yana gururla yanan bir mühendislik meşalesidir. Bu öğrenci kolu sahip olduğu potansiyeli, dinamik ekibi, ileri görüşlü yöneticileri, aktif üyeleri, ve gönüllü katılımcıları ile bir bütündür. Her yıl onlarca konuşmacı ve yüzlerce öğrenciyi düzenledikleri etkinlik ve çalıştaylarda konuk eden IEEE KOU, Türk Mühendisliğine Katkı sağlamayı amaç edinmiş, teknik bir öğrenci koludur.

Sitemizin Kullanım Amaçları Aşağıdaki Gibidir:

  • Lokal ve Global Tanıtım
  • Etkinlik Duyuruları
  • Proje Başvuruları
  • Kulüp Dökümanları Paylaşımı

Sitenin inşasında emeği geçen Kulübümüzün Computer Society Komitesi Başkanı Musa Toktaş’a Kulübümüzün Yazılım ve Dijital Tanıtımdan Sorumlu Medya Sponsoru Bank of Weeb IS şirketinin çok değerli çalışanlarına, sitemizdeki metinlerin yazımında rol alan değerli ekip arkadaşlarıma ve tüm IEEE KOU gönüllülerine şükranlarımı sunarım.